Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
65043-012LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 50POS 2.54MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.4555
$4.4555
10
$4.0451
$40.451
25
$3.83154
$95.7885
50
$3.74262
$187.131
100
$3.564305
$356.4305
250
$3.118812
$779.703
500
$3.029702
$1514.851
1000
$2.584152
$2584.152
2500
$2.405932
$6014.83
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65043 |