Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
65043-017LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 40POS 2.54MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.888
$2.888
10
$2.6201
$26.201
25
$2.4814
$62.035
50
$2.42383
$121.1915
100
$2.308405
$230.8405
250
$2.019814
$504.9535
500
$1.962111
$981.0555
1000
$1.673568
$1673.568
2500
$1.558152
$3895.38
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65043 |