Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
65043-025LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 24POS 2.54MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.8595
$2.8595
10
$2.5935
$25.935
25
$2.45594
$61.3985
50
$2.39894
$119.947
100
$2.28475
$228.475
250
$1.99918
$499.795
500
$1.942047
$971.0235
1000
$1.656448
$1656.448
2500
$1.542211
$3855.5275
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65043 |