Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
65043-029ELF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 16POS 2.54MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.7505
$0.7505
10
$0.63745
$6.3745
25
$0.61142
$15.2855
50
$0.5985
$29.925
100
$0.57247
$57.247
250
$0.520448
$130.112
500
$0.468388
$234.194
1000
$0.416347
$416.347
2500
$0.377312
$943.28
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65043 |