Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
65043-032ELF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3876
$3.876
25
$0.35416
$8.854
50
$0.33345
$16.6725
100
$0.31958
$31.958
250
$0.291764
$72.941
500
$0.277875
$138.9375
1000
$0.229244
$229.244
2500
$0.208402
$521.005
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65043 |