Alpha Wire
Produkt-Nr.:
65223CY SL005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CABLE 3COND 22AWG SLATE SHLD 10'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$31.008
$31.008
3
$28.750164
$86.250492
5
$27.1168
$135.584
10
$25.6101
$256.101
25
$23.7272
$593.18
50
$22.47149
$1123.5745
100
$21.216255
$2121.6255
250
$19.709764
$4927.441
500
$18.705462
$9352.731
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0350" (0.889mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 2587 |
| Series | Xtra-Guard® Flex |
| Shield Coverage | 85% |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Slate |
| Features | Oil Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.324" (8.23mm) |
| Base Product Number | 65223CY |
| Number of Conductors | 3 |