Alpha Wire
Produkt-Nr.:
65227CY SL005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CABLE 7COND 22AWG SLATE SHLD 10'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$48.9915
$48.9915
3
$45.492336
$136.477008
5
$43.0882
$215.441
10
$40.68185
$406.8185
25
$37.83888
$945.972
50
$35.65141
$1782.5705
100
$33.90189
$3390.189
250
$31.49592
$7873.98
500
$28.433633
$14216.8165
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0350" (0.889mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 2587 |
| Series | Xtra-Guard® Flex |
| Shield Coverage | 85% |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 7/30 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Slate |
| Features | Oil Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.388" (9.86mm) |
| Base Product Number | 65227CY |
| Number of Conductors | 7 |