Alpha Wire
Produkt-Nr.:
65267CY SL005
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CABLE 7COND 26AWG SLATE SHLD 10'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$39.7955
$39.7955
3
$36.955
$110.865
5
$34.9999
$174.9995
10
$33.0467
$330.467
25
$30.73706
$768.4265
50
$28.96018
$1448.009
100
$27.538695
$2753.8695
250
$25.584564
$6396.141
500
$23.097008
$11548.504
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0350" (0.889mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | UL Style 2587 |
| Series | Xtra-Guard® Flex |
| Shield Coverage | 85% |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 600 V |
| Mfr | Alpha Wire |
| Conductor Strand | 7/34 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Slate |
| Features | Oil Resistant |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.354" (8.99mm) |
| Base Product Number | 65267CY |
| Number of Conductors | 7 |