69176-022LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
69176-022LF
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 22POS 2.54MM
Auf Lager : 439
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 2
Number of Positions 22
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polyphenylene, Modified
Series Mini-PV™, Basics+
Note Contacts Not Included
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.100" (2.54mm)