69305-011LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
69305-011LF
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 11POS 2.00MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 1
Number of Positions 11
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.079" (2.00mm)