69307-010LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
69307-010LF
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 10POS 2.00MM
Auf Lager : 2450
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled
Series Minitek® MezzSelect™, Basics+
Note Contacts Not Included
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.079" (2.00mm)