69307-028LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
69307-028LF
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 28POS 2.00MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Number of Rows 2
Number of Positions 28
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.079" (2.00mm)