69830-026LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
69830-026LF
Beschreibung:
CONN DIP HDR IDC 26POS VERT
Auf Lager : 2734
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Board-Side Pitch 0.100" (2.54mm)
Color Blue
Contact Finish Thickness 150.0µin (3.81µm)
Contact Finish Tin
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Wire Gauge 26-28 AWG, Stranded or Solid
Series Quickie™
Cable Pitch 0.050" (1.27mm)