69830-030LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
69830-030LF
Beschreibung:
CONN DIP HDR IDC 30POS VERT
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Board-Side Pitch 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Tin
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Series Quickie™
Cable Pitch 0.050" (1.27mm)