Siemens
Produkt-Nr.:
6AG41425LC111BB0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SIMATIC IPC BX-39A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Core Processor | Intel® Xeon® W-1155MLE 4.4GHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP20 |
| Memory | DDR4 SODIMM (32GB Max Capacity) |
| Approval Agency | ATEX, CE, cULus, EAC, FCC, UL |
| Mounting Type | DIN Rail or Wall Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | SIMATIC |
| Type | Box PC |
| Storage | SSD, 240GB |
| Display Type | No Display |
| Expansion Type | PCI, PCIe |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Siemens |
| Features | - |
| Operating System | Supports Windows 10 |
| Package | Bulk |