Siemens
Produkt-Nr.:
6AV66468AC100AA0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SIMATIC ITC1900 INOX
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 45°C |
| Ingress Protection | IP20/IP66K - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4X |
| Product Status | Active |
| Case Color | Gray |
| Series | SIMATIC |
| Size - Display | 19.0" |
| Type | Touchscreen |
| For Use With/Related Products | Multiple Manufacturer, Multiple Product |
| Display Type | Color |
| Voltage - Supply | 19.2 ~ 28.8VDC |
| Mfr | Siemens |
| Features | Expansion Interface |
| Package | Box |