Siemens
Produkt-Nr.:
6BK18011EF100FG1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SIMATIC IPC1047 - (RACK PC)
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Core Processor | Intel Xeon SP Gold 6230 2.1GHz (x2) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Ingress Protection | IP20/IP30 |
| Memory | DDR4 (2TB Max Capacity) |
| Approval Agency | CE, CSA, cULus, FCC, UL |
| Mounting Type | Rack Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | SIMATIC |
| Type | Rack PC |
| Storage | Supports SATA, M.2 |
| Display Type | 19" Touchscreen |
| Expansion Type | PCI, PCIe |
| Voltage - Supply | 110 ~ 230VAC |
| Mfr | Siemens |
| Features | - |
| Operating System | Supports Windows 10 |
| Package | Bulk |