TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
7-520366-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN QC RCPT 22-26AWG 0.110
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.29925
$2.9925
25
$0.29792
$7.448
50
$0.29184
$14.592
100
$0.249375
$24.9375
250
$0.224466
$56.1165
500
$0.211983
$105.9915
1000
$0.185801
$185.801
2500
$0.184547
$461.3675
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.110" (2.79mm), 0.125" (3.18mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | Violet |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22-26 AWG |
| Series | Ultra-Fast |
| Length - Overall | 0.735" (18.67mm) |
| Insulation Diameter | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 520366 |