715C10DKS20
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
715C10DKS20
Beschreibung:
CAP CER 0.02UF 10KV Y5U DISK
Auf Lager : 209
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10000V (10kV)
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension -
Temperature Coefficient Y5U (E)
Product Status Active
Ratings -
Series Cera-Mite 715C
Package / Case Disk, Metal Fitting - Threaded
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 0.02 µF