715C20KTD10
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
715C20KTD10
Beschreibung:
715C 20KVDC 1000PF 20% N4700 735
Auf Lager : 286
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20000V (20kV)
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 1.260" Dia x 0.906" L (32.00mm x 23.00mm)
Temperature Coefficient N4700
Product Status Active
Ratings -
Series Cera-Mite 715C
Package / Case Disk, Metal Fitting - Threaded
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 1000 pF