715C30KTT94
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
715C30KTT94
Beschreibung:
715C 30KVDC 940PF 20% N4700 7213
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 30000V (30kV)
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 1.457" Dia x 1.063" L (37.00mm x 27.00mm)
Temperature Coefficient N4700
Product Status Active
Ratings -
Series Cera-Mite 715C
Package / Case Disk, Metal Fitting - Threaded
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 940 pF