715C50KTT20M4
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
715C50KTT20M4
Beschreibung:
CAP CER 200PF 50KV N4700 DISK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50000V (50kV)
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.984" Dia x 1.260" L (25.00mm x 32.00mm)
Capacitance 200 pF