715C50KTT40M4
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
715C50KTT40M4
Beschreibung:
715C 50KVDC 400PF 20% N4700 7427
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50000V (50kV)
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 1.260" Dia x 1.142" L (32.00mm x 29.00mm)
Capacitance 400 pF