715C50KTT56M5
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
715C50KTT56M5
Beschreibung:
CAP CER 560PF 50KV N4700 DISK
Auf Lager : 24
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50000V (50kV)
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 1.457" Dia x 1.378" L (37.00mm x 35.00mm)
Capacitance 560 pF