730P2100
Vessel Tools
Produkt-Nr.:
730P2100
Hersteller:
Vessel Tools
Beschreibung:
SUPER CUSHION Tang-Thru Screwdri
Auf Lager : 20
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Super Cushion™
Length - Overall 8.46" (215.0mm)
Tool Type Screwdriver
Tip Type Phillips
Size #2
Mfr Vessel Tools
Features Chrome Finish, Magnetic, Soft Grip
Package Retail Package
Product Status Active
Weight -
Length - Blade 3.94" (100.0mm)