TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
745076-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SLDR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.9635
$6.9635
10
$6.07335
$60.7335
25
$5.91318
$147.8295
50
$5.75339
$287.6695
100
$5.4017
$540.17
250
$5.36978
$1342.445
500
$5.050143
$2525.0715
1000
$4.506781
$4506.781
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Dielectric Material | Polyester |
| Shell Material, Finish | - |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | - |
| Series | AMPLIMITE HD-20 |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 745076 |