TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
746611-7
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN DIP HDR IDC 8POS VERT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.6765
$3.6765
10
$3.27845
$32.7845
25
$3.26116
$81.529
80
$3.227862
$258.22896
288
$2.893348
$833.284224
576
$2.675912
$1541.325312
1152
$2.391596
$2755.118592
2592
$2.207629
$5722.174368
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Board-Side Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Row Spacing | 0.300" (7.62mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG, Stranded; 26-30 AWG, Solid |
| Series | AMP-Latch |
| Cable Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Ribbon Cable, DIP Header |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Feed Through |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 746611 |
| Cable Termination | IDC |