TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
747461-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.419
$11.419
10
$10.3227
$103.227
25
$10.04948
$251.237
70
$9.667067
$676.69469
140
$8.957075
$1253.9905
280
$8.902488
$2492.69664
980
$8.574766
$8403.27068
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Dielectric Material | - |
| Shell Material, Finish | - |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.590" (14.99mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | AMPLIMITE HD-20 |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 747461 |