TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
747812-6
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RECEPT D-SUB R/A 9POS GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
7
$9.6805
$67.7635
84
$8.911
$748.524
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Number of Positions | 9 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Contact Finish | Gold |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Contact Type | Signal |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Obsolete |
| Series | AMPLIMITE HD-20 |
| Connector Style | D-Sub |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | Board Lock, Ground Strap |
| Package | Bulk |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |