Texas Instruments
Produkt-Nr.:
74LVC1G125DBVRG4
Hersteller:
Paket:
SOT-23-5
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC BUFF NON-INVERT 5.5V SOT23-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.361
$0.361
10
$0.29925
$2.9925
25
$0.25042
$6.2605
100
$0.15865
$15.865
250
$0.122436
$30.609
500
$0.104348
$52.174
1000
$0.070956
$70.956
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Base Product Number | 74LVC1G125 |