TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
770426-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 9POS 3.68MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.304
$0.304
10
$0.27835
$2.7835
25
$0.27702
$6.9255
50
$0.27113
$13.5565
100
$0.2318
$23.18
250
$0.20862
$52.155
500
$0.197049
$98.5245
1000
$0.1727
$172.7
2500
$0.171542
$428.855
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.145" (3.68mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .062" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.145" (3.68mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770426 |