TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
770443-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 4POS 3.68MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.855
$0.855
10
$0.81605
$8.1605
25
$0.78014
$19.5035
50
$0.76931
$38.4655
100
$0.67222
$67.222
250
$0.647026
$161.7565
500
$0.611097
$305.5485
1000
$0.528418
$528.418
2500
$0.48887
$1222.175
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.145" (3.68mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | Commercial .062" Pin and Socket |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.145" (3.68mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 770443 |