WAGO Corporation
Produkt-Nr.:
787-878/000-2500
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
PURE LEAD BATTERY MODULE, DC 24V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Standard Charge Current | - |
| Termination Style | - |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | 24V |
| Voltage - Rated | 24 V |
| Size / Dimension | 6.30" L x 3.39" W x 7.32" H (160.0mm x 86.0mm x 186.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Capacity | 2.5Ah |
| Standard Charge Time | - |
| Battery Chemistry | Lead Acid (VRLA) |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |