TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
787614-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN RCPT 5POS 5.00MM SLDR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.311
$1.311
10
$1.23025
$12.3025
88
$1.172708
$103.198304
440
$1.023996
$450.55824
968
$0.932463
$902.624184
4928
$0.778002
$3833.993856
10032
$0.707997
$7102.625904
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 5 |
| Voltage Rating | 10.8 V |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 7 A |
| Contact Finish | Nickel |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Board Edge, Cutout; Surface Mount |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Connector Style | 10.8V Battery |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Connector Type | Receptacle, Female Blade Sockets |
| Features | Right Hand Keying |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 787614 |