79100-075-4F1
3M
Produkt-Nr.:
79100-075-4F1
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CBL RIBN 4COND 0.1 MULT 656.2'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Wire Gauge 19 AWG
Ratings UL E118773-K
Ribbon Thickness 0.100" (2.54mm)
First Conductor Mark -
Series 79100
Length 656.2' (200.00m)
Ribbon Width 0.394" (10.00mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Conductor Strand 30 Strands / 33 AWG