Belden Inc.
Produkt-Nr.:
7953A 0101000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE CAT6 8COND 23AWG BLACK 50'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$102.4385
$102.4385
2
$97.42725
$194.8545
5
$91.3045
$456.5225
10
$87.4076
$874.076
20
$82.953525
$1659.0705
50
$77.94275
$3897.1375
100
$74.045565
$7404.5565
200
$72.375418
$14475.0836
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 75°C |
| Usage | Network |
| Cable Type | Multi-Pair, Cat6 |
| Shield Type | Foil |
| Shield Material | Aluminum |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0300" (0.762mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 23 AWG |
| Ratings | UL Style CMR |
| Series | DataTuff® |
| Shield Coverage | 100% |
| Length | 50.00' (15.24m) |
| Conductor Insulation | Polypropylene (PP) |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Black |
| Features | Drain Wire, Oil Resistant, UV Resistant |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.335" (8.51mm) |
| Number of Conductors | 8 (4 Pair) |