Zuhause / Crystals / 7A-10.000MAAQ-T
minImg
7A-10.000MAAQ-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7A-10.000MAAQ-T
Beschreibung:
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series 7A
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 10 MHz