Zuhause / Crystals / 7B-10.000MEEQ-T
minImg
7B-10.000MEEQ-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7B-10.000MEEQ-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series 7B
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 10 MHz