Zuhause / Crystals / 7B-12.000MEEQ-T
minImg
7B-12.000MEEQ-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7B-12.000MEEQ-T
Beschreibung:
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Auf Lager : 844
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 12 MHz