Zuhause / Crystals / 7M-36.000MBBK-T
minImg
7M-36.000MBBK-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7M-36.000MBBK-T
Beschreibung:
CRYSTAL 36.0000MHZ 20PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 36 MHz