Zuhause / Crystals / 7M-38.400MEEQ-T
minImg
7M-38.400MEEQ-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7M-38.400MEEQ-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Auf Lager : 10553
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series 7M
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 38.4 MHz