7M12000057
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7M12000057
Beschreibung:
CRYSTAL 12.0000MHZ 15PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 12 MHz