7M25070027
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7M25070027
Beschreibung:
CRYSTAL 25.0000MHZ 19PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 19pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 25 MHz