7M25072001
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7M25072001
Beschreibung:
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
Auf Lager : 1754
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±7ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±18ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 25 MHz