7M25080001
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7M25080001
Beschreibung:
CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±7ppm
Operating Temperature 0°C ~ 90°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±12ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 20 MHz