TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7M48072009
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 48MHZ 8PF SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.083
$1.083
10
$1.0317
$10.317
50
$1.00738
$50.369
100
$0.86355
$86.355
500
$0.839572
$419.786
1000
$0.707636
$707.636
2500
$0.67165
$1679.125
5000
$0.647662
$3238.31
10000
$0.623675
$6236.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 8pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 25 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 7M |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | TXC CORPORATION |
| Frequency | 48 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Strip |