7M54000006
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7M54000006
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 54.0000MHZ 19PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 19pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 7M
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 54 MHz