Zuhause / Oscillators / 7N-20.000MBP-T
minImg
7N-20.000MBP-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7N-20.000MBP-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ CMOS
Auf Lager : 4655
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 7N
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz