Zuhause / Crystals / 7R-24.000MDDB-T
minImg
7R-24.000MDDB-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7R-24.000MDDB-T
Beschreibung:
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 24 MHz