7S12020001
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
7S12020001
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Ratings -
Series 7S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 12 MHz